
Акумуляторна батарея Maxxter 12V 7AH (MBAT-12V7AH) AGM
699 ₴
- В наявності
- Код: MBAT-12V7AH
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"ємним елементом, завдяки їй, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 7H - свинцево-кислотна батарея, що не потребує обслуговування, з номінальною напругою 12В і місткістю 7 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12V 7AH при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 7 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 105 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | F1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

