
Акумуляторна батарея CSB 6V 9AH (HRL634WF2) AGM
1 007,13 ₴
- В наявності
- Код: HRL634WF2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід’ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Батарея до ДБЖ CSB 6В 9 Ач (HRL634WF2) - це свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея з номінальною напругою 6В і місткістю 9 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівень саморозряду. Електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї CSB 6В 9 Ач (HRL634WF2) при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 3.4 А |
| Максимальний струм розряду | 130 А |
| Номінальна напруга | 6 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип клеми | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007,13 ₴

