
Водонагрівач Ariston Andris RS 15U/3
5 600 ₴
- В наявності
- Код: ANDRIS RS 15U/3
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ari Vert - компактний настінний водонагрівач великого об'єму. Система Nanomix спеціальним чином розподіляє воду в нагрівачі, щоб максимально знизити час нагрівання.
Титановий захист.
Внутрішня поверхня бака вкрита титановою емаллю, що робить водонагрівач ще більш стійким і надійним.
Італійський дизайн.
Стильний Італійський дизайн водонагрівача, який стане прикрасою Вашого будинку.
Простий огляд.
Просте та легке обслуговування водонагрівача.
Особливості та переваги:
Елегантний італійський дизайн;
Титанове покриття внутрішнього бака;
Збільшений магнієвий анод;
Просте і зручне обслуговування;
Високий ступінь захисту IP.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 7.4 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | титанова ємаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 360 х 360 х 324 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 78°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 15 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
| Підведення труб | верхнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 45 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴


