
Водонагрівач Ariston ANDRIS RS 30/3
6 400 ₴
- В наявності
- Код: ANDRIS RS 30/3
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бойлер Ariston ANDRIS RS 30/3 - це компактний накопичувальний електричний водонагрівач, який забезпечить постійну гарячу воду в будинку. ANDRIS RS 30/3 розрахований 30 літрів води. Модель встановлюється на стіні над раковиною. Світловий індикатор вказує на роботу приладу. Покриття внутрішнього бака AG+. Максимальна робоча температура нагріву - 75 градусів. Для зручності користувача, водонагрівачі присутній зовнішній регулятор температури. Запобіжний клапан в комплекті. Секрет довговічності водонагрівачів серії Andris - ретельний підбір матеріалів, використовуваних у виробництві. Спеціальне покриття AG+ захищає внутрішній бак від корозії. Надійне кріплення фланця знижує ризик протікання і полегшує обслуговування водонагрівача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 12.8 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 447 х 447 х 410 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 30 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴


