
Принтер А4 HP OficeJet 202 mobile з Wi-Fi (N4K99C)
19 039 ₴
- В наявності
- Код: N4K99C
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки цьому продуктивному і портативному принтеру ви зможете працювати в будь-якому куточку світу, наявності мережі для цього не потрібно. Пристрій працює швидко і практично безшумно, він не вимагає частої зарядки і дозволяє друкувати більше сторінок на кожен картридж. Можливості. Зручний друк там, де це необхідно. Відправляти матеріали на друк можна безпосередньо з ноутбука або мобільних пристроїв, встановивши з ними бездротове підключення. Наявність маршрутизатора при цьому необов"язкова. Друк першої сторінки займає всього кілька хвилин. HP Auto Wireless Connect значно спрощує налаштування. Цей надійний і компактний принтер легко можна розмістити в машині або покласти в рюкзак, щоб мати доступ до друку в будь-якому зручному місці. Збережіть свою перевагу завдяки швидкому і зручному мобільному друку Завдяки акумулятору збільшеної ємності вдається скоротити час простоїв. Використовуйте оригінальні картриджі HP, які володіють максимальним ресурсом в порівнянні з іншими рішеннями того ж класу. Високий темп роботи, навіть в поїздках. Протягом усього дня ви зможете швидко надрукувати потрібні документи. Велика і зручна у використанні панель управління допоможе працювати ефективно. Найвища якість і надійність. Повноцінна робота протягом всього дня. Зарядити пристрій можна вдома, в машині, в офісі і в інших місцях. HP Fast Charge6 дозволяє заряджати принтер в вимкненому стані всього за 90 хвилин, підключивши його до мережі змінного струму. Пристрій відрізняється бездоганним дизайном, функціонує практично безшумно і дозволяє мінімізувати перерви в роботі. Він допоможе справити потрібне враження на клієнтів без зайвого шуму і метушні. Цей принтер відрізняється надійністю і незмінно високою якістю друку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 364x69x186 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 15 Вт |
| Живлення від акумулятора | є |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект поставки | принтер, стартові кольоровий та чорно-білий картриджі, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 240-стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | HP 651A BK/C/M/Y |
| Технологія друку | струменева |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Портативний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 7 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 10 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-300 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 039 ₴






