
Прилад для укладання волосся Babyliss Pro BAB2269TTE
2 979 ₴
- В наявності
- Код: BAB2269TTE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потрійна плойка BaByliss PRO BAB2269TTE Triple Barrel - відомий у всьому світі перукарський інструмент BaByliss PRO з титано-турмаліновим покриттям для створення гламурних "голлівудських хвиль".
Поверхня потрійної плойки BaByliss PRO BAB2269TTE покрита титаном, який забезпечує їй стійкість до стирання і довговічність. Додатково до складу покриття приладу додані частки турмаліну, які при нагріванні виділяють негативно заряджені іони, тим самим зменшуючи статичний заряд волосся, полегшуючи його укладання. У потрійний плойці BAB2269E для уникнення перегріву волосся нагрівальні елементи дають максимально рівномірний нагрів всіх стовбурів плойки.
Ручка плойки BaByliss PRO BAB2269TTE має м’яке і приємне на дотик гумове покриття. Прилад дозволяє створювати хвилі в 5 температурних режимах (140°C, 160°C, 180°C, 200°C, 220°C), що регулюється і контролюється механічним терморегулятором.
Діаметри стовбурів плойки BaByliss BAB2269E 22, 19 і 22 мм. Для зручності її використання на корпусі передбачена вмонтована металева опора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | є |
| Автоматичне обертання | немає |
| Дисплей / Індикація температури | відсутній |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Діаметр | 19 мм, 22 мм |
| Затиск локону | відсутній |
| Колір | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 5 режимів |
| Насадки у комплекті | немає |
| Наявність додаткових насадок | відсутні |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | відсутня |
| Покриття нагрівального елемента | титан, турмалін |
| Потужність | 110 Вт Вт |
| Робоча температура | 140-220 °C |
| Рукавичка/ Термоклімка | рукавичка + термокилимок |
| Термоізольований наконечник | є |
| Час нагріву | немає даних |
| Чехол | відсутній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 979 ₴










