
Утюжок (Випрямляч) для волосся Babyliss Pro BAB2658EPCE
2 249 ₴
- В наявності
- Код: BAB2658EPCE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плойка-гофре від BaByliss PRO BAB2658EPCE створює хвилястість волосся для додаткового об’єму. Укладання, отримане за допомогою цього стайлеру, тримається тривалий час. 100% контакт з волоссям завдяки плаваючим пластинам.
Фірмове покриття пластин BaByliss PRO - покриття плойки-гофре, отримане методом гальванізації. Новий тип покриття - металізоване, отримане методом гальванізації, забезпечує ще більш гладке ковзання по волоссю, підвищує стійкість до використання косметичних засобів, рівномірно розподіляє тепло по всій пластині.
Особливості моделі BaByliss PRO BAB 2658EPCE:
пластини шириною 38 мм
фірмове покриття пластин EP TECHNOLOGY 5.0
регулятор температури (5 режимів від 120°C до 200°C).
перемикач включення / вимикання
світловий індикатор.
система "замочка" для надійного зберігання
ізоляційний термокилимок
обертовий шнур (2.7 м)
автопереключення мережі 120 - 240 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина пластин | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | немає |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Додаткові насадки | - |
| Харчування | Мережа |
| Захист від перегріву | відсутній |
| Колір | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 5 режимів |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Плавальні пластини | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Регулювання температури | є |
| Робоча температура | 120-200°C |
| Рукавичка/ Термоклімка | немає |
| Збирач | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Час нагріву | 60 сек |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴








