
Щітка-випрямляч для волосся Babyliss BAB8125EPE
3 239 ₴
- В наявності
- Код: BAB8125EPE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент для волосся 2 в 1 BaByliss PRO BAB8125EPE - це унікальна можливість і випрямляти, і завивати волосся, не витрачаючи часу на зміну приладу! Унікальна система контролю температури Advanced Heat Management System дозволяє теплу рівномірно розподілятися по всій поверхні, забезпечуючи ідеальний результат укладання! Жорсткі щетинки проникають всередину об’єму волосся, дозволяючи домогтися неймовірної пишності, починаючи від коренів. Ідеально гладкі пасма, вільні локони, грайливі завитки і підкручені кінці - все це тепер можливе лише одним рухом!
Новий тип покриття – металізоване EP 5.0 Technology, отримане методом гальванізації, забезпечує ще більш гладке ковзання по волоссю, підвищує стійкість до використання косметичних засобів, рівномірно розподіляє тепло по всій пластині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ширина пластин | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | немає |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Додаткові насадки | - |
| Харчування | Мережа |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість температурних режимів | 3 режими |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Плавальні пластини | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | цинк |
| Потужність | 68 Вт Вт |
| Регулювання температури | є |
| Робоча температура | 170-230°C |
| Рукавичка/ Термоклімка | немає |
| Тип | щітка-випрямляч |
| Збирач | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Час нагріву | немає даних |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 239 ₴





