
Накопичувач SSD 240GB Kingston SSDNow A400 2.5" SATAIII TLC (SA400S37/240G)
3 149 ₴
- В наявності
- Код: SA400S37/240G
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний та якісний SSD, що дозволяє з мінімальними витратами підвищити продуктивність домашнього чи офісного ноутбука чи ПК та використати всі можливості сучасних програм та додатків.
Переваги:
Висока швидкість обміну даними
3D Nand
Висока надійність і довговічність
Стійкість до ударів та вібрації
Широкий діапазон ємностей
Форм-фактор 2,5”
Висока швидкість обміну даними
Працюючи з даними зі швидкістю, що до 10 разів перевищує швидкість традиційних жорстких дисків, SSD Kingston A400 забезпечує значне прискорення старту системи та завантаження програм, а також підвищує загальну чуйність системи.
Висока надійність і довговічність:
Завдяки відсутності рухомих елементів, SSD Kingston A400 значно стійкіший до вібрацій та динамічних навантажень, ніж традиційні жорсткі диски.
Широкий діапазон ємностей
Лінійка SSD Kingston A400 включає моделі ємністю від 120 до 960 ГБ.
Форм-фактор 2,5”
Форм-фактор 2,5” — найпопулярніший для ПК і ноутбуків, що знаходяться у використанні. Завдяки цьому SSD Kingston A400 підвищує продуктивність більшості існуючих комп'ютерних систем.
Голографічна наклейка:
Голографічна наклейка з логотипом Kingston та гербом України є спеціальним захисним елементом для всіх SSD-накопичувачів торгової марки Kingston, призначених для продажу в Україні.
SSD-накопичувачі, ввезені в Україну неофіційно, у гарантійних випадках підлягають заміні у продавця або через один із RMA-хабів компанії Kingston Technology. При цьому всі платежі, пов'язані з пересиланням пристрою в обидва кінці, митними та іншими зборами, лягають на покупця такого неофіційно ввезеного SSD.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість запису | 350 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
| TBW (ресурс записів) | 80 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Енергоспоживання | читання: 0.642 Вт; запис: 1.535 Вт; очікування: 0.0195 Вт |
| Контролер | SandForce SF-2280 |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 240 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Kingston A400 |
| Споживання енергії | 1.5 Вт |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | є |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін годину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149 ₴







