
Принтер A4 Pantum P2500W з Wi-Fi
4 524 ₴
- В наявності
- Код: P2500W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pantum P2500W - компактний настільний лазерний принтер, оснащений завантажувальним лотком на 150 аркушів, модулем оперативної пам"яті об"ємом 128 МБ і роз"ємом для читання USB-накопичувачів. Доступний за ціною монохромний лазерний принтер, який ідеально підходить для особистого користування і допомагає економити місце на столі. Сумісні картриджі: P-210E, P-210
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 337х178х220 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 370 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект поставки | принтер, встановлений стартовий картридж, компакт-диск з програмним забезпеченням та документацією, кабель живлення, кабель USB, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 15000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 500 - 2000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1600 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | P-210, P-210E |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 22 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 524 ₴





