
Панель виклику Slinex ML-16HR Black
1 804 ₴
- В наявності
- Код: ML-16HRB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перше знайомство
Slinex ML-16HR - це компактна одноабонентська виклична панель в класичному корпусі. Панель має безліч переваг, серед яких: підвищений дозвіл камери - 800 ТВЛ, унікальна інтелектуальна ІЧ підсвічування, антивандальний корпус і Sony CCD матриця.
Панель можна назвати тією золотою серединою, яка об’єднує в собі баланс функціональності, зовнішнього вигляду і бюджетної ціни. ML-16HR - це аналогова панель виклику, але ви легко можете перетворити її в IP за допомогою спеціально адаптера Slinex XR-30IP.
Де можна використовувати?
Дана панель підходить для використання всередині будь-якого приміщення або зовні будівлі. Ви можете встановити її перед дверима квартири в багатоповерховому будинку, як додатковий захист, або ж поставити перед входом в приватний будинок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 65° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +65°C |
| Роздільна здатність відео | 1280х960 |
| Розміри | 122х41х23 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний + врізний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴





