
Акумуляторна батарея CSB 12V 7.2AH (UPS123607) AGM
1 799 ₴
- В наявності
- Код: UPS123607
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторні батареї CSB серії UPS - серія батарей з терміном служби до 5 років (або до 260 циклів до 100% розряду при роботі в циклічному режимі), високої потужності при малих масогабаритних показниках. Як і батареї інших серій CSB вони є необслуговуваних - виконані по AGM-технології, герметизовані - працездатні в будь-якому положенні, безпечні в експлуатації, мають низький рівень саморозряду, високо надійні. Використовуються в якості резервного живлення промислового обладнання, джерелах безперебійного живлення (UPS), системах охоронної та пожежної сигналізації, портативному вимірювальному обладнанні, електроінструментах, і іншому обладнанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 64.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 3 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип клеми | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴

