
Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM235CLI
12 399 ₴
- В наявності
- Код: BM235CLI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технологія 360° Stir.
360° StirTechnology - технологія рівномірного розподілу мікрохвиль. Мікрохвилі подаються в камеру знизу через керамічне дно і потім рівномірно розподіляються по всьому простору. Оскільки мікрохвилі проникають через дно, вони впливають на їжу більш ефективно і з різних боків, що робить тарілку, яка обертається, непотрібною. Таким чином, їжа готується швидше і виходить неймовірно смачною.
Керамічне дно CeramicInside.
Завдяки інноваційній технології розподілу мікрохвиль тарілка, що обертається, більше не потрібна. Дно робочої камери вкрите спеціальною керамічною пластиною, що збільшує корисний простір робочої камери та дає змогу готувати кілька страв одночасно.
Просте очищення.
Очищення гладкої та рівної поверхні керамічного дна робочої камери не вимагає особливих зусиль. Усе, що вам знадобиться, - це волога тканина.
Мікрохвилі та гриль.
Комбінуйте переваги приготування за допомогою мікрохвиль і гриля та відкрийте нові можливості в кулінарії. Ви здивуєтеся, як швидко можна приготувати невеликі шматки м'яса, піцу та багато інших страв і при цьому гарантовано отримати апетитну хрустку скоринку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Об`єм | 23 л |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити | 592 х 390 х 346 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 560-580 х 365-380 х 600 мм |
| Діаметр поворотного столу | без поворотного столу |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Пароварка | немає |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Решітка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | відсутній |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип керування | механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴










