
Мікрохвильова піч LG MH6595CIS
9 999 ₴
- В наявності
- Код: MH6595CIS
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч MWO LG MH6595CIS виконана в стильній сріблястому забарвленні, що дозволяє їй гармонійно вписуватися в більшість типів інтер"єрів. Застосований лаконічний дизайн, а також тандем строгих ліній і заокруглених форм надає їй привабливий зовнішній вигляд. Корпус цієї моделі LG виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що надає міцність конструкції. Розташовані в нижній частині пристрою підставки, не допускають ковзання даного пристрою в процесі експлуатації. Панель управління представлена у вигляді невеликого цифрового дисплея, а також сенсорних кнопок. Завдяки нанесеним на них піктограм ви зможете швидко розібратися у всіх функціях і режимах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Об`єм | 25 л |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 272 х 476 х 380 мм |
| Діаметр поворотного столу | 29.2 см |
| Колір корпусу | чорний із сріблястим |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Пароварка | немає |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип керування | сенсори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









