
Відеодзвінок Hikvision DS-KB6003-WIP
6 145 ₴
- В наявності
- Код: DS-KB6003-WIP
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нетрадиційний відеодзвінок DS-KB6003-WIP у вигляді панелі виклику представила фірма Hikvision, який із застосуванням спеціальної програми для комп'ютера або мобільних пристроїв, що функціонують на платформі iOS та Android, допоможе віддалено провести переговори з відвідувачем, записати відео та аудіо на TF карту розміром до до 128 Гб або переглянути простір перед вхідними дверима..
Ethernet мережа працює із застосуванням бездротової мережевої карти на частоті 2.4 ГГц. Надсилання повідомлення відбувається негайно у разі появи людини біля дверей, при цьому запрацює детектор руху, або при натисканні кнопки дзвінка. Можливе приєднання зовнішнього механічного дзвінка.
Відеодзвінок забезпечений CMOS-сенсором на процесорі SOC, який працює в кодуванні Н.264 двома потоками з роздільною здатністю 1920×1080 або 640×480. Фокусування об'єктива 1.96 мм при куті огляду 180° у горизонтальній та 96° у вертикальній площинах. Вночі в автоматичному режимі ввімкнеться інфрачервоне підсвічування дальністю 5 метрів.
Пристрій має кнопку дзвінка та кнопку скидання. Корпус темно-сірого кольору зі ступенем захисту IP54 встановлюється накладним способом біля дверей. Температурний діапазон у межах -30°С ~ +50°С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 142 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | AC 16-24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 180°/96° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Реле | немає |
| Робоча температура | -30°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 122х46х28 мм |
| Слот для microSD | до 128 Гб |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | відеодзвінок |
| Тип під'єднання | бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 145 ₴

