
Водонагрівач Ariston PRO1 R 80 VTS 1,8K
8 600 ₴
- В наявності
- Код: PRO1 R 80 VTS 1,8K
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: накопичувальний; Спосіб нагріву: непрямий; Установка: вертикальна; Максимальна температура нагріву води: 75 °C; Вага: 23 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 450 х 748 х 480 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1800 Вт Вт |
| Підведення труб | ліворуч |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴


