
Водонагрівач Ariston SG1 80 V EU
7 000 ₴
- В наявності
- Код: SG1 80 V
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ariston SG1 80 V - бойлер від відомого бренду, який широко відомий в усьому світі, завдяки надійності своєї техніки, а також завдяки використанню сучасних технологій в процесі виробництва. Дана модель являє собою бойлер циліндричної форми і кріпиться на стіну. Має стильний сучасний дизайн.
Бойлер відрізняється високою потужність і продуктивністю. Він здатний всього за кілька годин нагріти 80 літрів води до 75 градусів за Цельсієм. Регулятор температури надає гнучкості управління бойлером, а цілком компактні розміри не зашкодять інтер'єру ванної кімнати або кухні. Кількість і потужність ТЕНів: 1х1500 Вт. Обсяг бачка для нагрівання води 80 літрів.
Бойлер оснащений регулятором температури, який прихований під кришкою. Є індикатор температури механічного типу. Також, до особливостей моделі можна віднести термометр, магнієвий анод, зворотний клапан. Матеріал теплоізоляції: пінополіуретан. Є можливість автоматичного включення / відключення. Корпус виготовлений з металу. Відстань між входом холодної та виходом гарячої води становить 100 мм. Підводка треб нижня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 28.3 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | титанова ємаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 450 х 748 х 480 мм |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 2 роки 37 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴










