
Домофон Slinex SQ-04 White
2 860 ₴
- В наявності
- Код: SQ-04W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеодомофон Slinex SQ-04 – чудова модель із бюджетної серії, має невеликі габарити та стильний сучасний дизайн.
У Slinex SQ-04 встановлений невеликий екран 4.3 "(11см) по діагоналі. Формат дисплея 16:9 - адаптований під сучасні відеокамери. Роздільна здатність 480×272. Такого монітора достатньо, щоб розглянути, хто дзвонить у двері і прийняти рішення, чи відкривати двері гостю.
У моделі SQ-04 два відеоканали. Це означає, що до нього можна підключити дві викликові панелі, або одну панель виклику і додаткову відеокамеру. Також можна на один канал підключити індивідуальну панель виклику, а на другий – багатоквартирний під'їзний домофон. Так ви зможете приймати дзвінки та відкривати під'їзні двері зі свого домофону. Для такого підключення знадобиться адаптер Slinex VZ-10, який дозволяє погодити підключення індивідуальних та під'їзних домофонів.
Незважаючи на малі габарити, у даної моделі вбудований блок живлення – рідкість для бюджетних домофонів. Це значно спрощує процес монтажу та економить витрачений час. Вам не доведеться додатково робити нішу у стіні, щоб сховати блок живлення.
Корпус домофону виконаний із якісного пластику, приємного для дотику. Модель поставляється у двох кольорах – білий та чорний. Під дисплеєм знаходиться панель керування із сенсорними клавішами: «Перегляд», «Відповісти», «Відкрити» та «Відбій». У клавіш м'яке блакитне підсвічування.
Тип установки SQ-04 – накладний. При монтажі він щільно прилягає до стіни, зменшуючи візуально товщину корпусу.
Загалом Slinex SQ-04 вдала бюджетна модель, яка виконує всі основні функції домофонної системи – побачити відвідувача, поговорити з ним та відкрити електрозамок (якщо встановлений). При цьому дуже сучасно виглядає і украй скромно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | немає |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | немає |
| Автовідповідач | немає |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Харчування | 100-240 В / 13.5 В |
| Запис | без запису |
| Карта пам'яті | не підтримується |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорні кнопки |
| Керування замком | є |
| Колір | Білий |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | - |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | немає |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 480 х 272 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 119 х 175 х 21 мм |
| Сумісна ОС | немає |
| Сумісність | немає |
| Тип | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове підключення |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴





