
Акумуляторна батарея KSTAR 12V 9AH (6-FM-9A) AGM
742,52 ₴
- В наявності
- Код: 6-FM-9A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки якому обладнання продовжує працювати при вимкненій електроенергії.
Акумулятори вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. KSTAR 12V 9AH (6-FM-9A) AGM - це батарея з номінальною напругою 12В та ємністю 9 Ач. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
KSTAR займається не тільки асортиментом інфраструктури дата-центрів, такими як ДБЖ (UPS), прецизійні кондиціонери, пристрої розподілу електроживлення (power distribution device), акумуляторні батареї, мережні серверні рішення, а також системою моніторингу навколишнього середовища та інноваційними розробками комплексних рішень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KSTAR |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 9 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | F1/F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742,52 ₴

