
IP-камера Dahua DH-IPC-HD4140XP-3D
27 900 ₴
- В наявності
- Код: DH-IPC-HD4140XP-3D
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функції:
Smart Codec (H.265+ та H.264+)
Smart Codec - це оптимізована реалізація стандартного відеостиснення (H.265 та H.264), що забезпечує високу якість відео без навантаження на мережу. Технологія кодування включає: стратегію кодування адаптивної сцени, динамічний GOP, динамічний ROI, гнучку багатокадрову структуру опорного кадру та інтелектуальне придушення рівня шуму. Забезпечує економію пропускної спроможності мережі та ємності HDD.
DH-IPC-HD4140XP-3D - 1.3 Мп двосенсорна камера з функцією підрахунку людей Dahua використовує штучний інтелект із комплексними алгоритмами підрахунку людей у реальному часі, надаючи точну статистику потоку. Подвійні тримегапіксельні рецептори працюють у комбінації для створення одного відеопотоку, охоплюючи тривимірність зображення по глибині з точністю 95%. Камера ідеально підходить для бізнес-звітності, а також забезпечує безпеку відвідувачів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Тип камери | IP |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | немає |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Немає |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | є |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+45°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | немає даних |
| Угол обзора по вертикали | 50° |
| Кут огляду по горизонталі | 89° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Дозвіл | 1.3 МП |
| Роздільна здатність відео | 1280х960 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | немає даних |
| Розпізнавання людей/автомобілів | немає |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Форм-фактор | кубічна |
| Формат відео | H.265, H.264, MJPEG |
| Хмарне сховище | немає |
| Чутливість | немає даних дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 900 ₴


