
Водонагрівач Bosch Tronic TR 2000 T 80 SB
9 739 ₴
- В наявності
- Код: TR 2000 T 80 SB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний накопичувальний водонагрівач Bosch серії Tronic – це компактний і зручний у використанні продукт, призначений для нагріву гарячої води за рахунок використання електричної енергії.
Зручне механічне регулювання.
Управління температурою нагріву здійснюється за допомогою ручки регулятора на корпусі водонагрівача. Таким чином, при установці температури до 70С водонагрівач буде постійно підтримувати заданий значення при роботі.
Висока стійкість внутрішнього покриття до перепадів тиску.
Бак протестований при тиску 16 бар, що в два рази більше ніж звичайний тиск води в будинках і квартирах. Така стійкість досягається завдяки антибактеріальній склокерамічним покриттю всередині водонагрівачів Tronic.
Антибактеріальне Склокерамічні покриття всередині бака.
Кожен водонагрівач Bosch Tronic покритий зсередини шарами унікальною склокераміки, розробленої в лабораторія компанії Bosch. Склокераміка вдає із себе склоподібне речовина, загартоване при високій температурі (780С- 850С) і покриває бак водонагрівача. Головна відмінність від скла в тому, що дане покриття легко протистоїть перепадам тиску і температури.
Крім того, воно абсолютно хімічно нейтрально і забезпечує повну гігієнічність приготування гарячої води. Таким чином, відсутній ризик «цвітіння» води і в моменти, коли водонагрівач не використовується, немає необхідності зливати з нього воду.
Зручні підключення.
Стандартні підключення ½'' зручні і всім відомі з'єднання.
Гарантія.
Завдяки склокерамічним покриттю водонагрівачів гарантія на бак становить 5 років, гарантія на електроніку і всі компоненти складає 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 24.5 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 400 х 1206 х 386 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | відсутній |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 80°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | пласка |
| Час первинного нагріву | 2 роки 19 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 739 ₴








