
Водонагрівач Willer PU15R серія New Optima Mini
4 609 ₴
- В наявності
- Код: PU15R New optima mini
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 15 літрів циліндричної форми. Оснащений зануреним (мокрим) теном потужністю 1,5 кВт. Унікальна технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі та вкритий шаром титанокварцової емалі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
Вертикальне розташування.
Підключення комунікацій у верхній частині корпусу.
Внутрішній бак складається з двох сталевих півсфер, з'єднаних одним зварним швом.
Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесено шар титанокварцової емалі (нанесення в статичному полі при температурі до 1000°C).
Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану.
Плавне регулювання температури нагріву води.
Занурений (мокрий) ТЕН.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 8.6 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 389 х 389 х 301 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 15 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | верхнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 27 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 609 ₴









