
Водонагрівач Bosch Tronic TR 2000T 15 B
6 283 ₴
- В наявності
- Код: TR 2000T 15 B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальний для використання на кухні
Можливість установки над або під мийкою
В комплекті: запобіжний клапан та електричний кабель зі штепселем
Зручне механічне регулювання температури нагріву
Управління температурою нагріву здійснюється за допомогою ручки регулятора на фронтальній панелі водонагрівача. Таким чином, при установці температури до 70С водонагрівач буде постійно підтримувати задані значення при роботі.
Висока стійкість внутрішнього покриття до перепадів тиску
Бак протестований при тиску 16 бар, що в два рази більше ніж звичайний тиск води в будинках і квартирах. Така стійкість досягається завдяки антибактеріальному склокерамічному покриттю всередині водонагрівачів Tronic.
Антибактеріальне склокерамічне покриття всередині бака
Кожен водонагрівач Bosch Tronic покритий зсередини шарами унікальної склокераміки, розробленої в лабораторії компанії Bosch. Склокераміка являє собою склоподібну речовину, загартовану при високій температурі (780С- 850С) і покриває бак водонагрівача. Головна відмінність від скла в тому, що дане покриття легко протистоїть перепадам тиску і температури.
Крім того, воно є абсолютно хімічно нейтральним і забезпечує повну гігієнічність приготування гарячої води. Звертаємо увагу, що, якщо водонагрівач не використовується тривалий час (від 3 місяців), то рекомендується зливати в ньому воду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 9.4 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 372 х 406 х 324 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 15 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 35 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 283 ₴



