
Проєктор Acer S1386WH (MR.JQU11.001)
29 880 ₴
- В наявності
- Код: MR.JQU11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор серії S1 надійний і створений для роботи протягом багатьох років, забезпечуючи незмінну якість зображень з близької відстані.
Навіть в невеликому приміщенні можна проектувати зображення до 150 дюймів з неймовірною чіткістю для більш точних презентацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313х114х255 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.91-7.62 м |
| Енергоспоживання | 270 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 0.52:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 7.51 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 3600 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 880 ₴





