
Кронштейн Walfix M-17B (VESA600х400)
604,01 ₴
- В наявності
- Код: M-17B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 34 мм |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | немає |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Регулювання | фіксований |
| Рекомендована діагональ | 26" - 70" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100х300 мм, 150x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 500x350 мм, 500x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604,01 ₴


