
IP-відеодомофон Hikvision DS-KM8301
21 500 ₴
- В наявності
- Код: DS-KM8301
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hikvision DS-KM8301 – це кольоровий IP-відеодомофон із трубкою, який необхідний для полегшення роботи охоронця житлового комплексу або консьєржа багатоквартирного будинку. Майстер-станція підтримує працездатність мережевих багатоабонентських панелей, камер та інших пультів, у тому числі віддалено через ПК користувача.
Ethernet мережа через порт RJ45 (10M/100M/1000M) працює за протоколом TCP/IP, RTSP. Відеосигнал піддається стиску в стандарті H.264, а аудіосигнал – у стандарті G.711u. Передача сигналу відео здійснюється головним потоком з роздільною здатністю та частотою кадрів 720p (1280x720) - 12.5 к/с або 704x576 - 25 к/с.
Домофон оснащений 7-дюймовим кольоровим сенсорним екраном TFT LCD. Для керування роботою та налаштуваннями застосовується головне екранне меню у вигляді зручного інтерфейсу користувача.
Інтерком між майстер-станцією та домофоном будь-якої квартири будинку здійснюється із застосуванням переговорної трубки, що забезпечить приватність розмови, або гучним аудіозв'язком. Консьєрж здійснює виклик потрібної квартири шляхом набору сенсорними кнопками на номерній панелі.
Можна приєднати ще інші майстер-станції цього бренду. Це дасть можливість підтримувати відеозв'язок із цими пристроями, для чого передбачена вбудована відеокамера з роздільною здатністю 0.3 мегапікселя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 1260 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | немає |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | є |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | немає |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | без запису |
| Карта пам'яті | не підтримується |
| Квадратор | є |
| Керування | механічні кнопки |
| Керування замком | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість викличних панелей | до 128 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 5 шт. |
| Монтаж | настільний |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | трубка |
| Розміри | 436 х 215 х 67 мм |
| Сумісна ОС | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове підключення |
| Тривожні входи | 4 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 500 ₴







