
Виклична панель Hikvision DS-KB2421-IM
2 765 ₴
- В наявності
- Код: DS-KB2421-IM
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеопанель виклику Hikvision DS-KB2421-IM виконана з використанням сучасних дизайнерських тенденцій та здійснює найпотрібніші функції: дзвінок на відеодомофон, двосторонні переговори, відправлення зображення з відеокамери на екран домофону та непомітне спостереження за вхідним простором. Пристрій сумісний із модельним рядом кольорових відеосистем компанії Hikvision.
Перемиканням вбудованого реле здійснюється правління електрозамком з відеодомофону. Збільшення ефективності роботи динаміка та мікрофона виконується за рахунок придушення шумів та відлуння. У нічний період доби для можливості розглянути відвідувача застосовується ІЧ підсвічування з дальністю до 2 метрів, яке вмикається за допомогою фотоелемента. Кольорова аналогова відеокамера, створена на CMOS матриці з роздільною здатністю 720х576 та величиною 1/4 дюйма, генерує відео з частотою 25 к/с.
Антиударний корпус із сплаву цинку дає можливість використовувати панель у складних умовах за температури -30°C ~ +70°C. Монтаж панелі здійснюється накладним способом. Електропостачання відеопанелі походить від домофона із споживаною потужністю 5W, при якому немає потреби прокладати окремий силовий кабель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 2 м |
| Вага | немає даних кг |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 66° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -30°C – +70°C |
| Роздільна здатність відео | 720х576 |
| Розміри | 145х50х26 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 765 ₴

