
Водонагрівач Ardesto EWH-10OMWMI (3100839)
4 899 ₴
- В наявності
- Код: EWH-10OMWMI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувальний електричний водонагрівач на 10 літрів з мокрим ТЕНом та механічним керуванням. Форм-фактор та нижнє підключення труб передбачає встановлення над мойкою.
Компактний форм-фактор
Бойлер Ardesto EWH-10OMWMI виконано у компактному форм-факторі з вертикальним монтажем над мойкою. Механічний блок керування з індикатором роботи розташовано на лицьовій панелі. Під ним передбачено під"єднання до електромережі, а для дроту живлення є отвір та захисна гофра на тильній панелі.
Висока продуктивність
Ardesto EWH-10OMWMI використовує мокрий ТЕН з потужністю 1200 Вт та магнієвий анод у якості каталізатора накипу. Емальований бак водонагрівача розраховано на 10 літрів. Максимальна температура води складає 80С°, а для нагріву повного бака знадобиться приблизно 45 хвилин. За автоматичне зниження тиску у водонагрівачі відповідає запобіжний клапан, який входить у комплект постачання.
Італійська якість
Ardesto EWH-10OMWMI вироблено в Італії, що гарантує стабільну роботу та високий рівень якості. Гарантія на бак складає 2 роки, а на електроніку – 1 рік. При заміні магнієвого анода 1 раз у 2 роки, гарантійне обслуговування баку продовжується одноразово на 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вага | 6.3 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 360 х 360 х 280 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 80°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 10 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 25 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴








