
Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY
11 300 ₴
- В наявності
- Код: PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувальний електричний бойлер Ariston PRO1 ECO 50 V 1.8K PL DRY стане незамінним у місцях, де немає гарячої води.
Бак водонагрівача, місткість якого 50 л, досить об'ємний для невеликих витрат. Нагрівання води здійснюється вбудованим ТЕНом досить швидко та рівномірно за допомогою технології NANOMIX.Потужністю 1800 Вт. Максимальна температура нагріву води сягає 80 °C. Внутрішнє покриття - емальоване.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 16 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 450 х 553 х 470 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 80°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 50 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1800 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | електронне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 1 рік 27 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 300 ₴


