
Випрямляч для волосся Philips BHS375/00
1 099 ₴
- В наявності
- Код: BHS375/00
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довгі пластини (100 мм).
Довгі пластини 100 мм забезпечують кращий контакт з волоссям і дозволяють швидше і легше випрямляти волосся.
Технологія ThermoProtect.
Технологія ThermoProtect забезпечує рівномірний нагрів пластин для захисту волосся без перегріву.
Керамічні пластини з кератиновим покриттям.
Керамічні пластини з кератиновим покриттям легко ковзають по волоссю і полегшують процес створення укладання.
Температурний діапазон.
Температурний діапазон до 220 ° C забезпечить тривалий ефект з мінімальним ризиком пошкодження волосся.
2 температурних режиму.
2 температурних режиму. Низька температура для завершальних штрихів і укладання без пошкодження волосся. Висока температура для тривалого ефекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ширина пластин | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | з іонізацією |
| Автовідключення | є |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Додаткові насадки | - |
| Харчування | Мережа |
| Колір | чорний з рожевим |
| Кількість температурних режимів | 2 режими |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Плавальні пластини | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка, кератин |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Регулювання температури | є |
| Робоча температура | 180-220°C |
| Рукавичка/ Термоклімка | немає |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Збирач | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Час нагріву | 60 сек |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










