
Багатофункціональний пристрій А4 кол. HP Color Laser 179fnw з Wi-Fi (4ZB97A)
21 999 ₴
- В наявності
- Код: 4ZB97A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якість, якій ви можете довіряти - за доступною ціною
Це дивно невелика БФП забезпечить виняткову якість друку - сторінка за сторінкою. Друкуйте чіткі чорно-білі тексти і якісні кольорові графіки.
Створено для зручного розміщення
Легка і швидка друк за допомогою БФП, який можна розмістити практично в будь-якому місці завдяки розмірам
Проста мобільна друк і сканування за допомогою програми HP Smart
Проста настройка, друк і сканування з телефону за допомогою програми HP Smart
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 406х363х344.1 мм |
| Друк | кольоровий |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 300 Вт |
| Обсяг друку на місяць | 20000 стор |
| Дозвіл друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 4800 x 4800 dpi |
| Сумісні картриджі | HP 118A BK/C/M/Y, HP 119A BK/C/M/Y |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового друку | 4 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 18 стор/хв |
| Щільність паперу | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴




