
Принтер А4 HP Color Laser 150nw з Wi-Fi (4ZB95A)
15 999 ₴
- В наявності
- Код: 4ZB95A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оцініть переваги низької вартості друку та високої продуктивності принтера HP Color Laser. Створюйте документи професійної та стабільної якості без виходу з бюджету.
Якість HP та вигідна ціна
- Завдяки незмінній якості та вигідній ціні оригінальних продуктів HP купувати підроблені витратні матеріали не має жодного сенсу.
- Завдяки встановленому картриджу HP ви можете почати друк одразу після розпакування принтера.
Створено для ефективної роботи
- Вам не треба довго чекати. Друк до 18 стор/хв монохромного друку та 4 стор/хв кольорового друку.
- Заощаджуйте електроенергію завдяки технології HP Auto-On/Auto-Off.
Зручне підключення
Підключіть лазерний принтер HP до комп'ютера за допомогою високошвидкісного гнізда USB 2.0.
Незмінно висока якість друку HP
- Не купуйте підроблені витратні матеріали, щоб уникнути проблем із якістю результатів.
- Датчики контролю допоможуть відстежувати кількість надрукованих сторінок, а спеціальна технологія дозволить оптимізувати споживання витратних матеріалів, щоб надрукувати більше.
- Швидко замінюйте картриджі з автоматичним видаленням блокування і корпусами, що легко відкриваються.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, картки, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 309х211.5х382 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 282 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | принтер, 4 встановлені стартові картриджі різного кольору, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 20000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 100 - 500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 700 стор |
| Дозвіл друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | W2070A, W2071A, W2072A, W2073A |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 4 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 18 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴










