
Виклична панель Dahua DHI-VTO6221E-P
14 620 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTO6221E-P
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виклична панель Dahua DHI-VTO6221E-P 2MP
IP Багатоабонентська панель виклику Dahua DHI-VTO6221E-P оснащена 2Мп камерою, побудованою на 1/2.9” CMOS сенсорі, з ширококутним об'єктивом, що забезпечує кути огляду H:140° V:82°.
Пристрій має зчитувач Mifare карт. Відкриття дверей можливе як по картах/брелоках, так і по введенню пароля. Механічна, вандалостійка клавіатура зі шрифтом Брайля та 2.3" OLED екран забезпечують користувачам комфортну щоденну експлуатацію пристроєм. Є широкий набір інтерфейсів для керування дверима, тривожні вхід/вихід, RS485 та Wiegand.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | відсутня |
| Вага | немає даних кг |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | PoE/DC 12 В |
| Клас захисту | IP55 |
| Колір | Білий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 140°/82° |
| Кількість абонентів | багатоквартирні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +60°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 200х98х32 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний + врізний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 620 ₴

