
Мікрохвильова піч LG MS2595DIS
9 799 ₴
- В наявності
- Код: MS2595DIS
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обсмажуйте м'ясо, підігрівайте страви, робіть йогурт. І все це в одному приладі.
Технологія Smart Inverter забезпечує високу потужність і точність управління, що сприяє швидкому і більш рівномірному приготуванню страв. Також, завдяки функції контролю температури можливо готувати найрізноманітніші страви.
Більше не турбуйтеся, що ваша страва може недостатньо роморозитись всередині
Технологія Smart Inverter має точний контроль температури, тому розігріває та розморожує іжу рівномірно.
Створи свій власний смак із LG NeoChef.
Висока потужність сприяє більш швидкому та рівномірному приготуванню страв.
Корисний домашній йогур
Завдяки можливості готування на низьких температурах ви з легкістю зможете приготувати йогурт в домашніх умовах.
Парові страви максимально корисні для вашого здоров'я
Ви можете з легкістю готувати парові страви, використовуючи мікрохвильову піч LG NeoChef
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | є |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Внутрішнє покриття | антибактеріальне |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 272 х 476 х 361 мм |
| Діаметр поворотного столу | 29.2 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Пароварка | є |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без гриля |
| Тип керування | сенсори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 799 ₴









