
IP-камера ATIS ANW-5MVFIRP-40W/2.8-12 Prime
2 970 ₴
- В наявності
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЩО ТАКЕ IP-ВІДЕОКАМЕРА
IP-камера - цифровий пристрій, який виконує захоплення відео, його оцифрування, стиснення та передачу відеопотоку в цифровому форматі через мережу Ethernet з використанням протоколу TCP/IP.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Використовується для контролю та оперативної реакції на події, що відбуваються у складі мережевих систем охоронного відеоспостереження з високою точністю та деталізацією зображення. Встановлення камери можливе як зовні приміщень, так і всередині. Широко застосовується для побудови локальних та комплексних систем безпеки у бізнес-центрах, супермаркетах, магазинах, готелях, школах, паркінгах, СТО, автомийках, складах, квартирах тощо.
СУМІСНІСТЬ
IP-відеокамера ATIS ANW-5MVFIRP-40W/2.8-12 Prime може бути підключена за допомогою кабелю кручена пара до звичайного персонального комп'ютера з попередньо встановленим спеціальним програмним забезпеченням для керування та запису відеозображення IP-камери (постачається безкоштовно в комплекті IP-камери ATIS).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ IP-ВІДЕОКАМЕРИ ATIS ANW-5MVFIRP-40W/2.8-12 Prime
МАТРИЦЯ
IP-відеокамера оснащена сучасною CMOS матрицею 1/2.8” Starvis IMX 335 з роздільною здатністю 5 Mpx (2592x1944).Швидкість захоплення відеозображення становить 20 кадрів в секунду. освітленості.
ОБ'ЄКТИВ
Варіофокальний об'єктив IP-відеокамери з фокусною відстанню 2.8-12мм. Кути огляду: ~35-85°.
КОМПРЕСІЯ ВІДЕО
Застосовуються передові стандарти компресії відео H.265, H.264 – завдяки чому зберігається висока якість зображення за відносно невеликого розміру відеофайлу.
ІНФРАКРАСНА ПІДСВІТКА КАМЕРИ
Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 40-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери спостереження в нічний режим відбувається автоматично. При спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби включається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим, тим самим забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час доби.
ПІДКЛЮЧЕННЯ IP-ВІДЕОКАМЕРИ
Підключення IP-камери до локальної мережі та/або Інтернету здійснюється за допомогою стандартного роз'єму RJ-45 (10/100M). Живлення здійснюватиметься від блоку живлення 12V DC (придбається окремо) або PoE.
ВИДАЛЕНИЙ ДОСТУП до IP-КАМЕРИ
Перегляд відео з встановленої IP-камери можна з локальної мережі, але також з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Завдяки вбудованому web-серверу, IP-камера отримує унікальну IP-адресу в мережі, через яку і відбувається підключення та віддалений доступ до налаштувань та відеозображення IP-камери, крім комп'ютера та ноутбука, за допомогою планшета або смартфона під керуванням iOS | Android.
Корпус
Циліндричний корпус зовнішньої камери ATIS ANW-5MVFIRP-40W/2.8-12 Prime виконаний із металевого сплаву. Клас захисту: IP66 (система класифікації ступеня захисту оболонки електроустаткування), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від попадання пилу та вологи (RH95% Max), а також стійкість до перепадів температур (-30°C ~ +50°C).
Невеликі габаритні розміри (250x90x90мм) та білий колір дозволять встановити IP-камеру практично непомітно та в будь-якому екстер'єрі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Тип камери | IP |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | немає |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудований мікрофон | без мікрофону |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+50°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 90° |
| Угол обзора по вертикали | 55° |
| Кут огляду по горизонталі | немає даних |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | - |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Дозвіл | 5 МП |
| Роздільна здатність відео | 2592х1944 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | немає даних |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | немає |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | немає даних дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴




