
Витяжка Gorenje WHI6SYB
18 599 ₴
- В наявності
- Код: WHI6SYB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інноваційна функція з датчиком AdaptLight витяжок колекції Gorenje Simplicity автоматично виявляє, якщо хтось стоїть поруч із витяжкою та збирається готувати, і вмикає світло. Інноваційна периметрична система втягування повітря перенаправляє його відведення з центральної частини до зовнішніх країв витяжки. Витяжка легко керується дотиками, відсутність кнопок надає їй стильного вигляду й забезпечує просте очищення.
Більше жодних кнопок
Витяжка легко керується дотиками, відсутність кнопок надає їй стильного вигляду й забезпечує просте очищення.
Повітря всередині або ззовні кухні
Якщо неможливо вивести втягнуте повітря, то можна скористатись іншим режимом — рециркуляцією. За допомогою набору для запуску (продається окремо) можна налаштувати витяжки колекції Simplicity на роботу в режимі рециркуляції. У ньому повітря проходить через вугільний фільтр, який усуває запахи та пару з повітря, і воно чистим випускається назад у кухню.
Тиха та ефективна
Інноваційна периметрична система втягування повітря перенаправляє його відведення з центральної частини до зовнішніх країв витяжки. Це оптимізує енергоспоживання, зменшує шум та очищає повітря значно ефективніше.
Більше жодних заплутаних налаштувань
Функція OptiStart забезпечує зручне керування в один крок: після натискання кнопки ввімкнення й вимкнення витяжка автоматично запускається на рівні 2, який є оптимальним для більшості ситуацій.
Більше жодного неприємного очищення
Унікальний металевий фільтр, який можна мити, зі спеціальним пінополіуретаном вловлює більшість часток бруду з повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | похила |
| Вугільний фільтр | у комплекті |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | - |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал + скло |
| Потужність ламп | 2х3 Вт |
| Продуктивність | 650 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 595 х 660-935 х 568 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 599 ₴




