
Витяжка Gorenje WHT9SYB
22 799 ₴
- В наявності
- Код: WHT9SYB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автопідсвічування AdaptLight
Щоб включити підсвічування, не треба нічого робити
Датчик AdaptLight витяжки Gorenje Simplicity автоматично визначає, що ви перебуваєте перед плитою, і включає для вас підсвічування.
Проста очищення фільтрів
Просте обслуговування
Металевий фільтр зі спеціальною поліуретановою піною вловлює більшу частину забруднень в повітрі.
Швидкий запуск OptiStart
Без довгих налаштувань
Функція OptiStart дозволяє швидко запустити роботу витяжки. Просто натисніть сенсор вкл./Викл., і витяжка відразу включиться на середній швидкості.
Режим рециркуляції
Без запахів на кухні
Якщо відведення забрудненого повітря назовні неможливий, то витяжки Simplicity можна використовувати в режимі рециркуляції. У цьому випадку повітря проходить через вугільні фільтри, очищується від запахів і парів і повертається назад в кухню.
Сенсорне управління
Управління без кнопок
Витяжка має сенсорне управління. Це надає їй елегантний вигляд і дозволяє легко чистити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | Т-подібна |
| Вугільний фільтр | у комплекті |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | - |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 2х3 Вт |
| Продуктивність | 650 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 898 х 740-980 х 456 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 799 ₴




