
Накопичувач SSD 480GB Gigabyte 2.5" SATAIII TLC (GP-GSTFS31480GNTD)
4 336,50 ₴
- В наявності
- Код: GP-GSTFS31480GNTD
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний спосіб зберігання інформації
Із зовнішнім накопичувачем SSD HP P500 ви зможете зберігати великі масиви інформації та мати можливість миттєвого доступу до них. Суперкомпактний форм-фактор і зовсім невелика вага накопичувача дозволяють носити його з собою, щоб у будь-який момент знайти потрібний документ, креслення або фото. Накопичувач сумісний із ноутбуками та ПК, а також планшетами та іншими цифровими пристроями, що підтримують стандарт USB 3.1, він просто необхідний людям, які часто подорожують або працюють на виїздах.
Супершвидкість у компактному форматі
Зовнішній накопичувач SSD HP P500 підтримує сучасний стандарт передачі даних USB 3.1 зі швидкістю читання до 370 Мб/с та зі швидкістю запису до 200 Мб/с. А це означає, що будь-який обмін даними пройде прогнозовано швидко і не змусить вас чекати. Використовуйте перехідник та кабель із комплекту, щоб підключити накопичувач до вашого пристрою. Після підключення ви зможете легко завантажити фото та відео файли з ноутбука на HP P500, а також отримаєте можливість переглядати відео прямо з диска SSD та навіть займатися обробкою та монтажем на ноутбуці, не переносячи на нього файли з накопичувача.
Стильний та практичний дизайн
Практичний та компактний форм-фактор робить накопичувач ідеальним варіантом для використання у будь-якому місці: в офісі, вдома, в університеті або на виїзній локації. Корпус пристрою виготовлений із полірованого металу, завдяки чому HP P500 не тільки надійно зберігає всю інформацію, але й виглядає як стильний аксесуар. Підключення за допомогою універсального порту USB Type-C дозволяє використовувати накопичувач практично з будь-яким сучасним мобільним пристроєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість запису | 480 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 75 000/70 000 |
| TBW (ресурс записів) | 200 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 480 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | - |
| Споживання енергії | до 2.61 Вт |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | є |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін годину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 336,50 ₴








