
Багатофункційний пристрій А4 Epson M3170 Фабрика друку з WI-FI (C11CG92405)
20 109 ₴
- В наявності
- Код: C11CG92405
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Epson М3170 - це Принтер-сканер-копир-факс серії "Монохромна Фабрика друку Epson". Завдяки своїй унікальній конструкції Фабрика друку Epson M3170 дозволяє друкувати документи з рекордно низькою собівартість, а за рахунок використання пігментного чорнила відбитки миттєво висихають і не розмазуватися при попаданні води або механічній дії. Крім того цей пристрій має широкі можливості безпровідного підключення, а також функцію автоматичного двостороннього друку.
Подвійний набір чорнив в комплекті постачання
Два контейнери з чорнилом місткістю по 120 мл поставляється в комплекті разом з пристроєм. Завдяки цьому, вже із стартового комплекту чорнила можна роздрукувати до 11000 документів, що, поза сумнівом, дозволить заощадити, і істотно понизить вартість володіння пристроєм.
Високий ресурс витратних матеріалів
Витратними матеріалами до Монохромної Фабрики друку служать тільки контейнери з чорнилом високим ресурсом. Так одного контейнера з чорним чорнилом вистачить на друк 6000 ч/б документів А4.
Безпровідне підключення по Wi-Fi
Переваги безпровідного підключення в тому, що, знаходячись у будь-якому куточку квартири або офісу, користувач може оперативно роздрукувати необхідні документи або фотографії з будь-якого пристрою з підтримкою Wi-Fi або відсканувати на нього необхідні матеріали. Крім того, ви можете заощадити простір на робочому столі, встановивши принтер в зручному місці.
Підключення по мережі Ethernet
Цей пристрій дає можливість мережевого підключення, що робить його ідеальним рішенням для роботи з декількох ПК в умовах офісу. Причому ваші співробітники зможуть не лише відправляти завдання на друк, але і сканувати зображення кожен зі свого комп"ютера, що заощадить їх робочий час і прискорить виробничий процес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 375х346х347 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 13 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | БФП, 2 пляшки по 120 мл чорних чорнил, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 11000 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | C13T01L14A, C13T03P14A |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 7 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 18 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 20 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-90 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 109 ₴










