
Принтер А4 Epson M1100 Фабрика друку (C11CG95405)
8 475 ₴
- В наявності
- Код: C11CG95405
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монохромна Фабрика друку Epson М1100 - це компактний і зручний у використанні струминний принтер з великими місткостями для чорнила об"ємом 120 мл замість картріджів. Завдяки своїй унікальній конструкції Фабрика друку Epson M1100 дозволяє друкувати документи з рекордно низькою собівартість, а за рахунок використання пігментного чорнила відбитки миттєво висихають і не розмазуватися при попаданні води або механічній дії.
Рекордно низька собівартість друку
Завдяки великим ємностям і контейнерам з чорнилом по 120 мл ви зможете надрукувати великий об"єм документів за рекордно низькою ціною: всього 20 копійок за документ формату А4.
Один контейнер з чорнилом місткістю 120 мл поставляється в комплекті разом з пристроєм. Завдяки цьому, вже із стартового комплекту чорнила можна роздрукувати до 5 000 документів, що, поза сумнівом, дозволить заощадити, і істотно понизить вартість володіння пристроєм.
Високий ресурс витратних матеріалів
Витратними матеріалами до Монохромної Фабрики друку служать тільки контейнери з чорнилом високим ресурсом. Так одного контейнера з чорним чорнилом вистачить на друк 6 000 ч/б документів А4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 375x161x267 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 13 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | принтер, пляшка чорних чорнил, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 5000 стор |
| Дозвіл друку | 1440 х 720 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | C13T01L14A, C13T03P14A |
| Технологія друку | струменева |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 32 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-90 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 475 ₴





