
Віконний пилосос Bosch GlassVAC (06008B7000)
4 290 ₴
- В наявності
- Код: 06008B7000
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоефективні побутові склоочисники Bosch. Цей акумуляторний вакуумний склоочисник використовує наявні напрацювання Bosch в автомобільному секторі. Запатентоване гумове покриття "power protection plus" не залишає розводів і прискорює очищення, не видаючи будь-яких дратівливих скрипучих звуків. Компактна конструкція спрощує керування, даючи змогу працювати навіть в умовах обмеженого простору. Пристрій призначений для очищення вікон у будинку та автомобілі, дзеркал і плитки, усунення конденсату, наслідків зливових опадів і розливів. GlassVAC має час автономної роботи 30 хвилин - цього достатньо для очищення до 35 вікон або площі 105 м².
Швидке та зручне очищення поверхонь:
- Очищення дзеркал до блиску
- У сонячний день більше не видно ні плям, ні розводів
- Вузька всмоктувальна насадка (опція): ідеальна для вузьких місць
- Швидке і просте усунення дратівливих розливів
- Всмоктування конденсату для зменшення вапняних відкладень
- Просте очищення плитки у ванній кімнаті та на кухні
- Чисті вікна автомобіля - це легко
- Оптимальний варіант для очищення внутрішніх і зовнішніх вікон
- Тихе бездротове очищення в будь-якому місці.
Можливості та переваги GlassVAC
Плавне ковзання і швидке отримання результату - запатентоване гумове покриття Bosch Automotive, що застосовується в автомобільній промисловості, знижує тертя під час очищення, усуваючи розводи і неприємний скрип.
Відсутність розводів
Плавне ковзання і швидке отримання результату - запатентоване гумове покриття Bosch Automotive, що застосовується в автомобільній промисловості, знижує тертя під час очищення, усуваючи розводи та неприємний скрип.
Компактний дизайн для спрощення роботи
Компактна конструкція заввишки всього 22 см дає змогу очищати вузькі простори; пристрій займає мало місця під час зберігання після використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Зарядний пристрій | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип | Склоочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 mAh |
| Індикатор стану акумулятора | є |
| Акумулятор | 1 шт |
| Вага | 0.7 кг кг |
| Вид поверхні | дзеркало, скло, плитка |
| Додатково у комплекті | - |
| Документація | є |
| Колір | чорний з білим |
| Концентрат для мійки вікон | відсутній |
| Матеріал всмоктувальної насадки | гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напружка акумулятора | 3.6 В |
| Насадка для кульверизатора | є |
| Площа прибирання на 1 заряді | 105 м2 |
| Потужність | немає даних Вт |
| Пульверизатор | з пульверизатором |
| Регулювання потужності | без регулювання |
| Резервуар для збирання рідини | без резервуара |
| Розміри | 16.3 х 9.6 х 20.3 см |
| Рівень шуму | немає даних |
| Серветка | є |
| Тип прибирання | вологе + збір рідини |
| Час заряджання акумулятора | 3 роки |
| Час роботи на одному заряді | 25 хв |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴





