
Мікрохвильова піч Whirlpool MWF 421 SL
6 999 ₴
- В наявності
- Код: MWF 421 SL
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Whirlpool MWF421SL - ваш незамінний помічник на кухні. Допоможе швидко і ефективно розігріти або приготувати смачну, ароматну їжу. WHIRLPOOL- один з найбільших виробників побутової техніки. Марка відрізняється надійністю, якісним виконанням товарів, і заслужила визнання багатьох клієнтів.
Модель проста і легка у використанні. За допомогою електронного управління буде зручно задавати певний режим і час роботи. Є 7 рівнів потужності і 9 автоматичних програм. Можна швидко і ефективно розігріти їжу або розморозити потрібні продукти. А завдяки відсутності поворотного столу з’явилася можливість використання 100% внутрішнього простору. Невибагливо пристрій і в догляді, так як має автоматичний цикл очищення Auto Clean. При правильній експлуатації товар прослужить вам довгий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 25 л |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 320 х 490 х 426 мм |
| Діаметр поворотного столу | 32 см |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Пароварка | немає |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | немає |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴







