
IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5441G Black
15 750 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTH5441G
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dahua DHI-VTH5441G – це сенсорний IP-відеодомофон, оснащений великим 10-дюймовим дисплеєм. Він має стильний, лаконічний та привабливий дизайн, розроблений всесвітньо відомою компанією Дахуа – одним із лідерів відеосистем безпеки.
Відеодомофон працює на операційній системі Linux. 10-дюймовий TFT LCD дисплей відтворює зображення з роздільною здатністю 1024×600 пікселів. Має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * та #.
Для спілкування з гостем пристрій має вбудований мікрофон та динамік. Будь-якої миті розмови, власник квартири чи будинку може зробити фото гостя. Для зберігання зроблених фото та відео можна використовувати картку пам'яті об'ємом до 8 Гб.
Пристрій підтримує мережний інтерфейс RJ45.
дасть можливість у будь-який час і в будь-якому місці контролювати ситуацію: відкривати двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями - для цього достатньо мати високошвидкісний доступ до Інтернету та встановлений на ваш смартфон додаток. Також підтримує такі мережеві протоколи як IPv4, FTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, SIP.
Відеодомофон Dahua DHI-VTH5441G підтримує інтеграцію із сигналізацією, маючи 6-канальний тривожний вхід та 1-канальний тривожний вихід. У мережі Інтерком може бути поєднано до 9 підстанцій (моніторів). Живлення здійснюється від джерела постійної напруги 12 ст.
Основне призначення Dahua DHI-VTH5441G
Пристрій Dahua DHI-VTH5441G призначений для роботи у складі багатоквартирної домофонної системи. Домофон приймає виклики від мешканців та гостей, може надсилати тривожні повідомлення про необхідність екстреної допомоги, а також дозволяє моніторити всі підключені до системи IP-камери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 10" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 8 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість викличних панелей | до 20 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 4 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 260 х 170 х 28 мм |
| Сумісна ОС | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове підключення |
| Тривожні входи | 6 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 750 ₴



