
IP-виклична аудіопанель Dahua DHI-VTO2101E-P-S1
7 869 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTO2101E-P-S1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-виклична панель Dahua DHI-VTO2101E-P-S1
Dahua DHI-VTO2101E-P-S1 - це пристрій, який дозволяє зв'язатися з охороною або власником приміщення, перебуваючи за його межами, без необхідності прямого контакту. Вона призначена для забезпечення безпечного та керованого доступу до квартир, приватних будинків, офісів та інших житлових або робочих приміщень.
Корпус DHI-VTO2101E-P-S1 виготовлений зі сплаву цинку і має клас захисту IP65 та IK10, що робить його стійким до пилу, вологи та вандалізму, а також до екстремальних температур від -30°C до +60°C. Сірий колір дозволяє йому легко вписатися в будь-який дизайн навколишнього середовища.
Виклична панель оснащена кольоровою матрицею 2 мегапікселя CMOS розміром 1/2.7 дюйма, гарантуючи високу роздільну здатність зображення. Формат стиснення відео – H.264. Фіксований об'єктив має фокусну відстань 2.8 мм та широкий кут огляду в 100°.
Вбудована ІЧ підсвічування висвітлює на відстані до 5 метрів навіть у повній темряві. Автоматичний перехід у нічний режим відбувається при зменшенні освітлення.
Аудіо вихід дозволяє виводити звуковий сигнал із системи відеокамери на зовнішні аудіопристрої, такі як динаміки або навушники для прослуховування. Вбудований динамік та функція двонаправленої розмови надає можливість відтворення звукового сигналу та можливість спілкуватися з відвідувачами або персоналом безпосередньо з пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | PoE/DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 77°/55° |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -30°C – +60°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 163х73х54.5 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 869 ₴

