
IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5241DW-S2 White
15 075 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTH5241DW-S2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий домофон DHI-VTH5241DW-S2 – це IP-відеодомофон накладного монтажу з модулем Wi-Fi, який відрізняється чудовою внутрішньою начинкою та стильним зовнішнім виглядом, він без проблем впишеться у будь-який інтер'єр. Щоб докладно розглянути всіх гостей, передбачено 10-дюймовий екран. Розширення – 1024 х 600 пікселів.
Основні можливості
Є можливість підключення до 6 датчиків тривоги провідного зв'язку або 8 датчиків бездротового типу. Якщо підключається через бездротовий зв'язок, то використовується захищена частота. Передбачено один релейний вихід - виконавче обладнання, що забезпечує високу ефективність. Встановлений мікрофон та динамік для двостороннього голосового зв'язку дозволяє не тільки бачити все, що відбувається, але й підтримати розмову з гостем.
За необхідності ви можете дати команду на знімок, який автоматично зберігатиметься на картку пам'яті. Підтримує Micro SD об'ємом до 32 гігабайт. Карту потрібно купувати окремо. Може працювати двостороннім розмовним зв'язком зі смартфоном. Має порт RS485. Є технологія РоЕ, що полегшує процес монтажу обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | є |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 10" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 32 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Білий |
| Кількість викличних панелей | до 20 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 6 шт. |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 265 х 180 х 22.5 мм |
| Сумісна ОС | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове підключення |
| Тривожні входи | 8 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 075 ₴






