
IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH2421FW-P White
6 480 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTH2421FW-P
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dahua DHI-VTH2421FB-P - накладного монтажу сенсорний IP-відеодомофон ємнісного типу з діагоналлю сім дюймів. У підтримці стандарт PoE та microSD-карти 32 ГБ. Притаманна чудова продуктивність та економічність. Дисплей виділяється чудовою подачею картинки в умовах високої ефективності екрана 1024 на 600 пікселів. Реалізовано можливість з'єднання з мережевими камерами відеоспостереження.
Модель не має роз'ємів по аудіо вхід або вихід, зате має на борту динамік і всеспрямований мікрофон. Аудіо компресія виробляється по-популярному кодеку G.711. Для зв'язку мережі пропонується порт RJ45 10/100 Мбіт/с. Підтримка мережевих протоколів: TCP/IP.
За бажанням реалізована можливість підключення тривожних датчиків. Усього є під датчики шість входів та один вихід. У підтримці технології PoE (802.3af). Живлення Dahua DHI-VTH2421FB-P стандартне як для подібного класу обладнання і виробляється від постійної напруги 12 Вольт Потужність споживання складає всього 1 Ватт в режимі очікування і 6 Ватт в умовах роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | немає |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 32 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Білий |
| Кількість викличних панелей | до 20 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | - |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 221.5 х 119.6 х 21.5 мм |
| Сумісна ОС | немає |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тривожні входи | 6 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 480 ₴





