
Домофон Slinex SQ-07MTHD Black
6 443 ₴
- В наявності
- Код: SQ-07MTHD (black)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний відеодомофон Slinex SQ-07MTHD – модель із підтримкою відео високої роздільної здатності. Працює з відеокамерами та панелями викликів до 2Мп (1080p). Це забезпечує суттєво новий рівень картинки у домофонної системи.
Відеодомофон SQ-07MTHD оснащений сенсорним дисплеєм із роздільною здатністю 1024×600. Їм зручно користуватися під час роботи в меню. Сенсор якісний, добре зчитує дотики. Нижче на екрані є п'ять клавіш для швидкого керування основними функціями. Вони також сенсорні. Мають м'яке блакитне підсвічування. Яку, втім, можна вимкнути в меню, якщо вона вам не до вподоби.
Поверхня домофону глянсова. На вибір два кольори: білий або чорний. Товщина пристрою 15мм. В цілому SQ-07MTHD виглядає стильно і сучасно стримано.
Функціонал у моделі також добрий, як і зовнішній вигляд. Домофон має на борту програмний датчик руху для одного каналу. Це означає, що ви можете вибрати в меню камеру, за якою SQ-07MTHD записуватиме всіх, хто з'явиться в кадрі. Для цього не потрібно встановлювати жодних додаткових пристроїв. Потрібно більше каналів із записом за рухом? Це також можливо. Просто встановіть зовнішні датчики руху на кожен канал. Архів зберігатиметься на карті пам'яті. Об'єм карток до 64Gb.
До цієї моделі можна підключити дві викликові панелі та дві додаткові відеокамери. Також підтримує підключення до багатоквартирних відео- та аудіодомофона типу Vizit, Cyfral і т.д. Знадобиться адаптер Slinex VZ-10.
Slinex SQ-07MTHD може похвалитися цілим набором функцій для зручного використання. Ви можете встановити на дзвінок свою мелодію MP3. У режимі очікування монітор може відображати годинник або працювати як фоторамка, показуючи зображення з карти SD. На домофоні є регулювання звуку та підсвічування кнопок. Також прямо з домофону можна регулювати гучність динаміка панелі виклику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | є |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | немає |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | 100-240 В / 13.5 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 64 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 197 х 127 х 20 мм |
| Сумісна ОС | немає |
| Сумісність | немає |
| Тип | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Тип під'єднання | дротове підключення |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 443 ₴






