
Панель виклику Slinex ML-20HD Silver/Black
2 992 ₴
- В наявності
- Код: ML-20HD (silver + black)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Slinex ML-20HD - панель виклику до відеодомофону з камерою високої роздільної здатності. Відеокамера 2 Mп, 1920х1080 забезпечує чудову картинку на екрані домофону будь-якого розміру. Завдяки кольоровій CCD матриці Sony та ІЧ підсвічуванню панель передає якісне зображення навіть при слабкому освітленні. Широкий кут огляду об'єктива 150° дозволяє контролювати значну частину вхідної зони.
Корпус панелі виклику - металевий, антивандальний, має клас захисту IP65. Відеокамера захована та захищена від пошкоджень. Пристрій витримує температури довкілля від -40 до +50°С.
Виклична панель Slinex МL-20HD – справжній витвір дизайнерського мистецтва. Кнопка виклику з синім підсвічуванням.
Ключовою особливістю даної панелі виклику є її здатність ведення безперервного відеозапису того, що відбувається. Крім домофону до панелі можна підключити реєстратор, тоді відео записуватиметься або просто транслюватиметься на екрані навіть коли виклик не було здійснено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 115° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 45х130х24 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний + врізний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 992 ₴





