
Витяжка Franke Flexa FTC 532L WH (315.0547.795)
5 304 ₴
- В наявності
- Код: 315.0547.795
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Franke - один з лідерів на світовому ринку сантехніки і побутової техніки, який не зупиняється на досягнутому, увесь час удосконалюючи свій модельний ряд і збільшуючи асортимент продукції. Franke Flexa FTC 532L телескопічна витяжка з нержавіючої сталі від швейцарського виробника Franke. Колекція Flexa - це лаконічність дизайну у поєднанні з високою продуктивністю.
Функції:
Понижений рівень шуму. Технологія зниження рівня шумності використовується в цій витяжці і дає можливість зробити процес очищення повітря комфортнішим.
Функція, що фільтрує. Всі витяжки Franke мають два режими роботи: відведення або рециркуляція. У разі інсталяції витяжки в приміщенні без виходу назовні, для видалення запахів можна замінити функцію витяжки з відведення на фільтрацію (рециркуляцію).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вага | немає даних кг |
| Вид | телескопічна |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Білий |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 2х4 Вт |
| Продуктивність | 310 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 498 х 175 х 280-432 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | повзункове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 304 ₴


