
Витяжка Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS (330.0528.067)
21 788 ₴
- В наявності
- Код: 330.0528.067
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Похила кухонна витяжка Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS (330.0528.067) з сенсорним управлінням і максимальною продуктивністю 1202 куб. м/год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вага | немає даних кг |
| Вид | похила |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал + скло |
| Потужність ламп | 2x1 Вт |
| Продуктивність | 720 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 898 х 790 х 385 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 788 ₴





